رد کردن لینک ها

درباره ما

ما چه کار می کنیم

بگذارید ما کمکتان کنیم

خط مشی تارا

خط مشی تارا همواره تولید کالای با کیفیت و برازنده ایرانی مطابق با استانداردهای جهانی بوده‌است.

منشور حقوق مشتری

شرکت تارا مشاور خود را ملزم به رعایت حقوق مشتریان خود در تمامی مراحل تولید و عرضه می‌داند. تمام مشتریان حق دارند نسبت به کالا و خدمات دریافتی خود اطلاعات کامل و رایگان دریافت نمایند. شرکت تارا همچنین به مدت سه سال پس از خرید کالا، به مشتریان خود پشتیبانی رایگان ارائه می‌کند.

اهداف

حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، تولید مدل‌های بروز و مورد نیاز مصرف‌کنندگان، ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، اشتغال‌زایی و افزایش سهم کالای با کیفیت ایرانی از بازار کارتریج از اهداف شرکت تارا است.

کارخانه تارا

گالری تصاویر

واحد تولید

واحد تولید این شرکت با بهره گیری از پرسنل کار آزموده و بالغ بر 15 دستگاه ماشین آلات موجود در کارخانه اقدام به تولید طیف وسیعی از کارتریج انواع چاپگر های لیزری و جوهر افشان می نماید.
در حال حاضر این واحد بالغ بر 100 نوع کارتریج مونوکروم (مشکی) و رنگی تولید می نماید.
ظرفیت تولید سالانه این شرکت طبق پروانه بهره برداری 157/000 عدد کارتریج می باشد . از آنجایی که زمان تولید برای هر محصول متفاوت است ظرفیت تولید سالانه بر اساس برنامه تولید از 140/000 تا 200/000 عدد متغیر است .

واحد کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی این شرکت با داشتن چاپگرهای تمامی محصولات تولیدی خود اقدام به آزمایش کلیه محصولات تولیدی بر مبنای استاندارد روش ازمون و بر اساس سریال هر محصول تولیدی اقدام به شناسنامه دار کردن محصولات و ثبت و بایگانی نتایج آزمون می نماید.
در Qc Plan اولیه کلیه مواد اولیه با دقت و طبقه بندی قبل از ورود به انبار کنترل می گردد.
در Qc Plan خط تولید عمل تست و کنترل مداوم خط تولید جهت جلوگیری از بروز خطا طبق دستور کار تولید و بر اساس فرمهای مربوطه صورت می گیرد.
در Qc Plan نهایی محصول تولید شده طبق استاندارد روش آزمون ، تست و پس از تائید به واحد بسته بندی ارسال می گردد.
در Qc Plan انبارش محصولات بسته بندی شده پس از تست ظاهری و کنترل شیوه بسته بندی به واحد انبار ارسال می گردد.
در Qc Plan ماندگاری کالا از هر محموله تولید شده حداقل 3 عدد محصول در انبار نگهداری و پس از دوره زمانی مشخص جهت بازبینی به واحد کنترل کیفی ارسال و آن واحد محصولات را از نظر ثبات کیفیت در دوره ماندگاری مورد ارزیابی قرار می دهد.

واحد تحقیق و توسعه

واحـد تحقیق و توسعه R&D شرکت تارا مشــاور اقـدام به مطالعات تخصصی در راستای تولید و بهینه کردن محصولات خود می نماید. در این خصوص واحد یاد شده اقـدام به تهیه نمـونه و تحقیقات تولیدی محصـول بر پایه اسـتاندارد STMC نموده و نمـونه تائید شده را جهـت سـفارش به واحـد بازرگـانی اعــلام می نمــاید.
همچنین این واحـد جهــت بهینه کردن محصــولات تولیـدی اقدام به ایجــاد پروژه نموده و نتایج آن را اعلام می کند. به عنوان نمـونه می توان پروژه تحقیقــاتی مــربوط به تقلــیل BG (پس زمینه ) افــزایش Density (تراکــم رنگ) در برخـی محصـولات با تغــییر در زاویه و شـدت قـوس الکــتریکی قطــعه MagRoller را نام برد.

ویژگی‌ها و مزایای کارتریج تارا

مطالب

مرتبط

مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد، آذر 93

مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد – آذر 93 (function($) {$("head").append(".rella-row-shadowbox-5f91a6f33dbcd{-webkit-box-shadow:;-moz-box-shadow:;box-shadow:;}");})(jQuery); گواهی نامه STMC از طریق شرکت

مصاحبه روزنامه فناوران – آذر 93

(function($) {$("head").append(".rella-row-shadowbox-5f91a6f340b07{-webkit-box-shadow:;-moz-box-shadow:;box-shadow:;}");})(jQuery); مصاحبه روزنامه فناوران، آذر 93 (function($) {$("head").append(".rella-row-shadowbox-5f91a6f3413fe{-webkit-box-shadow:;-moz-box-shadow:;box-shadow:;}");})(jQuery); وفور کارتریجهای تقلبی در بازار ایرانشهر

مصاحبه مجله اطلاعات فناوران

(function($) {$("head").append(".rella-row-shadowbox-5f91a6f34458e{-webkit-box-shadow:;-moz-box-shadow:;box-shadow:;}");})(jQuery); مصاحبه مجله اطلاعات فناوران (function($) {$("head").append(".rella-row-shadowbox-5f91a6f344c6e{-webkit-box-shadow:;-moz-box-shadow:;box-shadow:;}");})(jQuery); شرکت تارا مشاور سال 68 تاسیس شد